Tıkla Pashagaming’e Girin!

Pashagaming belge neden istiyor? İstenen tüm belgeleri ve şirketin talep sebeplerini öğrenmek adına makalemizi inceleyebilirsiniz. Platform her işlemde sizden çeşitli belgeler talep etmez. Yalnızca şüpheli işlemler için ve kullanıcıların güvenliği açısından talepler göndermektedir. Örnek olarak yüklü miktarda çekim işlemleri yapmak istediğinizde bunun için sizden çeşitli evraklar istenmektedir. O işlemi yapanın siz olduğunu öğrenmek için bu yola başvurulur. Eğer gönderilmezse de işleme izin verilmez.

Pashagaming Belge istiyor mu

Kullanıcılar çoğu zaman hiçbir belge göndermesine gerek kalmadan işlemlerini yapar. Pashagaming adresinin üyeleri oyalamak gibi bir niyeti yoktur. Hatta herkesin işlemlerini kısa süre içerisinde yapmasını sağlamaktadır. Şu anda siteye giren herkes bunu bilerek girmektedir. Önemli olan herkesin ödemelerini zamanında alması ve bütün oyunları oynayabilmesidir. Herkes bu adreste en güzel kazançlara sahip olabilmektedir.

Pashagaming Belge Neden İstiyor?

Sitenin elbette belgeyi talep etmesinin bir nedeni vardır. Şu var ki siteye üye olurken herkesin belli şartlara uyması gerekmektedir. O şartlardan birisi de yaştır. Eğer kullanıcılar 18 yaşından küçükse asla adrese üye olamaz. İşte Pashagaming belge isteyerek bunu öğrenmektedir. Eğer kullanıcıların 18 yaşından küçük olduğu ortaya çıkarsa da hesabı direk askıya alınmaktadır.

Tek yapılması gereken belge göndermektir. Eğer sizin belgeleriniz onaylanırsa da yapmak istediğiniz işlemleri yapmaya devam edebilirsiniz. Genelde Pashagaming para çekme işlemleri sırasında bunu talep etmektedir. Çünkü en ciddi konu burasıdır ve bir başkasının çekim işlemlerini yapmaya çalışmasına izin verilmez. O nedenle üyelik sırasında verilen bilgileri doğrulatmak amacıyla istenmektedir. Herkesten değil ama fakat istenir.

Pashagaming Belge İstenen Bilgiler

Kullanıcılardan talep edilen bütün evrakların resmi olması gerekmektedir. Özellikle resmi bir yerden alındığı ispatlanırsa da hemen yapılmak isteyen bir işleme izin verilmektedir. Pashagaming belge istediği zaman hemen sizin bu konuda işlemlere başlamanız gerekmektedir. En başta .pdf formatında belgeyi vermeniz gerekmektedir. Kullanıcıların mail adresine bunları atması yeterlidir. Kısa süre içinde onaylanır.

İşlem süresi çok uzun değildir ve genelde birkaç dakika sonra onay alınmaktadır. Ancak gönderilen belge mutlaka okunaklı olması gerekmektedir. Aksi takdirde asla onay alamaz. Şu anda kullanıcılardan talep edilen bilgiler üyelik sırasında bellidir. Dolayısıyla o bilgilerin olabileceği belgeleri istemektedir. Pashagaming adresine isterseniz şunları göndererek onay alabilirsiniz:

  • Ehliyet belgesi
  • İkametgah belgesi
  • Adınıza düzenlenen fatura

Related Posts